valorant hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar beyninde mekân almasının en önemli nedenlerinden biri finans ile (UC yöntemiyle) temsil ortamında aldatmaışmutaş konstrüksiyonlabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle temsil bâtınersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle aldatmaışmutaş yapabilmek bâtınin oyuna online yöntemlerle finans yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile aldatmaışmutaş yapabilmek o denli hafif değildir. Çünkü bu mesleklemler dolar kuru üzerinden muamele konstrüksiyonldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok erdemli oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek bâtınin ya da oyunda henüz bir tomar tabanca gücü gibi hilelere çıbanvurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü zevat aracılığıyla hazırlandığının ve bu hilelerin bâtınine zararlı mukayyetmlar yükleye bileceklerini göz ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu tasarmızda Pubg Mobil oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri bâtınin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler bâtınin oyunu henüz eksiksiz oynamanızı esenlayacak ancak memnuiyet olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov gibi hilelere mekân verilmiştir. Başkaca bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi gibi hilelere de mekân verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri beyninde en kazalı olan ve hesabınızın banlanmasına niye olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi bâtınerindeki hayalî paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu hayalî paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular temsil içerisinde mekân yer kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine çıbanvurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazandığınızda aldığınız armağanları dahi kullanamazsınız.

Kumar ortamında satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da öbür oyunculardan üstün bir hale gelmenizi esenlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü değmeslektirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri beyninde mekân yer UC hilesini kullanmamanızı referans ederiz. Bu hileler üçüncü zevat aracılığıyla oluşturulduğu bâtınin bâtınine zararlı mukayyetmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve manevi muhatara verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en çok ilgi gören ve öbür oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, gerçekte temsil konstrüksiyonmcıları aracılığıyla turnuvalar esnasında birlik oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere afişlemek bâtınin kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü zevat aracılığıyla bu mekanizma hacklenerek kötü ammaçlı olarak oyunlarda kullanılmaya çıbanlamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek bâtınin durmadan yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çaldatmaışmasını engellemeye çaldatmaışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi bâtınin her devran bir erkân bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında mekân yer duvarların arkasını görme özelliğine iye olurlar. şayet rakip bir duvarın arkasında veya oyunda mekân yer dağ ve tepelerin arkasındaysa bu alengir yardımıyla rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz katsında sizi ağırlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine bakarak kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en münteşir olan hilelerden biridir. Aimbot yek lügat gibi görünse de gerçekte Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, garaz bürümek veya bir nesneyi nişan bürümek manaına gelirken Bot kelimesi, bir meslekin otomatik olarak konstrüksiyonlması manaına gelir. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan alıntı manaına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir