ucbasaktarim.com: Çift Diskli Gübre Serpme Makinası

Üçbaşlangıçak Ziraat, ziraat makineleri sektörünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Basma Serpme Makineleri, Ot Toplama Tırmıkları, Traktör Art Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yem Muhtelit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Bant makineleri dâhilin ürettiği üstün kaliteli çözümleriyle tanılamanır.

Tarım Makinaları

Ziraat makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına yaraşır olarak üretim yapmalarına yardımcı olabilir. Mütenasip alet ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan kifayetli besin üretimi, giyecek ve barınma âlemını esenlayamaz. Yüzlerce sene önce tüm insanlar ilkel ziraat halletmeye başlangıçladı ancak hasetmüzde toplumun yalnızca çok ufak tefek bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun tümünün ihtiyacını içinlayacak tarımsal üretimle meslekmaktadır. Otomobil ve ekipmanlar buna imkan tanılamamaktadır. Türkiye, ziraat ve ziraat makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Artan istem ve ziraat sektörünün anbean çeşitlenmesi, ziraat makinelerine olan ihtiyacın da artmasına neden olmuştur. Teknoloji ile birlikte vüruten ziraat makineleri, ziraat aletleri, kendiliğinden ve yardımcı ziraat makineleri kadar ekipmanlar ziraat sanayisini canlandırarak süreklilığını sürdürmesinde önemli avantajlar sağlamıştır. Ziraat makineleri, kullanılan amaca ve alana için değişiklıklar göstermektedir. Ziraatı kolaylaştıranbu makineler sebebiyle üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi bile önemli ölçübile rahatlamaktadır. üste yalnızca ziraat sektörü bileğil, ülkenin ihracat hacmi bile anbean artmaktadır.

Üçbaşlangıçak Ziraat , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağdaş üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, nitelikli iş gücü ve ali üretim kapasitesi eşliğinde evcil üretim gücüyle müşterilerine en çok hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çaldatmaışanı ile hareketli ve kuvvetlü kişioğlu deposuna iye olan Üçbaşlangıçak Ziraat, tasarımdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere denli tüm çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi sabık makine üretimi ile 15 ’i çok ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine katılmış fehamet sağlayıcı Üçbaşlangıçak Ziraat; sıkışık Ar-Ge çaldatmaışmalarının ışığında, ileri teknolojiyle standartlarını durmadan yükseltmektedir. Daima inkişaf ve sıfır hata üretim sistemi, Üçbaşlangıçak Ziraat ürünlerinin hem mekân içre hem bile mekân dışında güvenilerek kullanılmasının başlangıçlıca nedenidir. Üçbaşlangıçak Ziraat, kaliteli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu tüm sektörlerde soyıtlamıştır.

Üçbaşlangıçak Ziraat olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi bile “Basma Serpme Makinalarıdır”. Basma serpme makinası gübrelerin yaraşır ve dengeli bir şekilde dağıtımını esenlar.
Gübreyi kifayetli ve esaslı bir şekilde toprağa serpebilen Basma Serpme Makinası ile yararsız gübre yararlanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve rantabl bir şekilde dağıtabilirsiniz. Basma Serpme Makinaları sebebiyle tarla üzerinde henüz az efor kullanma ederek çok henüz esenlıklı iş yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın yararsız olarak sışitamasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Basma Serpme Makinası sebebiyle çok henüz esenlıklı lafır ve toprağınızdan henüz bir küme meyve ve göverti elde etmenize yardımcı olabilir.
Basma serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması dâhilin kullanılan miktarların esenlıklı bir şekilde ayarlanması esenlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden henüz rantabl bir şekilde yetişmesini esenlamaktadır.
Özellikle bile toprağın ve bitkilerin en kocaman ihtiyaçları olan gıda maddelerini esenlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı esenlarken hem bile bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını esenlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu denli katkı sağlayıcı gübrelerin yararlanmaı konusunda çok önemli ve ilgi edilmesi gereken bir unsur bulunmaktadır.
Bu unsur gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Basma Serpme Makinası sebebiyle gübreyi toprağa henüz homojen dağıtarak henüz rantabl skorlar elde edebilirsiniz.

Üçbaşlangıçak Ziraat olarak bir özge ürünümüz olan Traktör Art Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine üstlenmek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi temel seviyesinden üstlenmek ve bekleyen bir damperli kamyona ya da belirgin bir hendek haksına boşamak dâhilin yaygın olarak kullanılır. Art yükleyici ile birlikte bir malzemeyi yere itmeden üstlenmek mümkündür. Art yükleyiciler genellikle istiflenmiş olan bir malzemeyi temel seviyesinden üstlenmek dâhilin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya hendek haksı kadar alanlara boşamak dâhilin tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan dal yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kadar sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çıailelabilir bir demetlantı parçkakımı üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası bileğustalıktirilebilir ve birokkalı babaşmanla da makroletilebilir. Anne bileşenler genellikle hidrolik bileşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem bile şanzımanı çaldatmaıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da eylem ettirilir. Teleskopik konveyörlara için oldukça sakıt maliyetleri ve çok uygunlükleri bile dal yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör dal yükleyiciler dâhilin tercih edilebilecek birokkalı üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın kurum gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem paha hem bile kalite olarak kazanım esenlayabilir.
Üreticilerden satın bazen üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Ziraat makineleri sektörünün önde gelen üreticilerinden Üçbaşlangıçak Ziraat’ın dal yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek olgun sahibi olabilirsiniz.

Ot Toplama Tırmığı biçilmiş sap, yonca, ot, çkocaoğlanr ve benzeri olta bitkilerinin tahsil ve balyalama ustalıklemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu dokumalması ustalıklemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üçbaşlangıçak Ziraat olarak Ot Toplama Tırmıkları da ziraat makinalarımız beyninde bulunmaktadır. Ot Toplama Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Toplama Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Toplama Tırmığı , 8’li Askılı Ot Toplama Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Toplama Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Toplama Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Toplama Tırmığı olarak 6 asıl gruba ayrılır.

Yem kompozit makinası, besi hayvancılığı veya benzin hayvancılığı karşılayıcı çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslemelik esnasında iş abraünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi esnasında ilgi etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine ilgi edilmediği vakit efsaneviın benzinü ve etinden semere aldatmaınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği karşılayıcı çiftçiler ve üreticiler ilk aşama olarak beslemelik esnasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgizem vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını esenlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması gereken tüm gıdaları tek seferde alabilir ve henüz çok beslenebilir. Yem karmanın dokumalması efsaneviın tüketmesi gereken tüm gıdaları bir araya getirerek henüz çok beslenmesine böylece henüz bir küme semere almanızı esenlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile birlikte Yem Muhtelit Makinaları da Üçbaşlangıçak Ziraat olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçbaşlangıçak Ziraat olarak otlama makinalarımızdaki kalitemiz bile her ürünümüz bile olduğu kadar en üst düzey kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asılır Tip (ölçünlü) , Asılır Tip (Hidrolik) , Asılır Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi dokuması servet sahibi ve rantabl bir tarımsal üretim dâhilin kocaman avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya ziraatı dâhilin önemli bir köprü ustalıklevi görmektedir.
Tarımsal üretim bileğeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin henüz çok durumlara gelmesi dâhilin tarımsal ihracat noktasında Üçbaşlangıçak Ziraat olarak tüm çaldatmaışanlarımızın ulamasıyla birlikte
Üçbaşlangıçak Ziraat kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Gübre Serpme Makinaları ve de akademik makale için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir