Performans Geciktirici

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz altı ya da diz üstü giyilen çorapları markajcı elastik şerit ve bantlara verilen isimdir. önceden kişi iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Hasetmüzde çoğunlukla eş iç giyim ürünü olarak üretilse de rical midein üretilen daha şekersiz modelleri de mevcuttur. Tutarlı Çağ dönemlerinde Avrupalı rical çoraplarının horya kaymasını çelmek midein elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde karı vücudunda bacağın da bir şehvet aracı evetğu esrarkeşfedildi. Ve bu beyırdan sonrasında kadınlar aracılığıyla da kullanılmaya temellandı. Ayrıca unutulmaya yüzey tutmuş bir batı geleneğine için, düğünden sonrasında gelinin jartiyeri çıplak ilave ile satışa sunulur ve yeni evlilere maddi dayanak esenlanırdı. Bir gayrı Avrupa geleneğinde ise, gelinin çmideek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine tamam fırlatması o dönemlerde jartiyer ile baş başa gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan torlakler düğün raksında çiftlere eşlik eylemek zorunda idi. 1960’lı yıllarda basılan birşu denli kişi dergisinde karı vücudunu gösteren fotoğrafğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek üzere iç giyim ürünlerinden sonrasında jartiyer de arazi almaya temelladı ve günümüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle baş başa kullanılır hale geldi.

En çok tercih edilen rengi bir zamanlar de evetğu üzere beyazdır. Siyah ve pembe üzere renkleri de kabul görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler olanaklı evetğu denli rakik olmalı ki, dış kıyafetten belirli olmaması ve giyen kişelleme keyifsiz etmemesi gerekir. Moda sektörü çıktı jartiyeri tek modül olarak satmanın birlikte birşu denli ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birşu denli üretici aracılığıyla saten gecelik, külot-sütyen öğürı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçbeyı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak kabul edilen fakat yavaş yavaş liberalleşmeye tamam revan seks oyuncaklarının satın kırmızıınmasıyla alakalı olarak tabu yıkımının sınırlarını tartışmak ve mevzuya meydanlık getirmek midein hordakileri okumanızda kâr var.

Seks oyuncağı olarak değerlendirilen ürünlerin bazenları kategorileri zarfında özellikleri açısından tadil gösterse de taban temellıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden ilişkilamalılar
Fetiş ürünler yahut BDSM
Fantezi giyim
Tüm seks oyuncakları tek başına yahut bir partnerle her yaşfecir isim aracılığıyla çok ammaçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar zarfında günümüzde ve cihan genelinde en çok satın kırmızıınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Birtakımlarına için seks oyuncakları sağlıksız, utanç donör yahut çevreye zararlı olarak görülebilirken bazenlarına için ihtiyaç, hayata renk katmak midein bir aracı bulunduğunu söyler.

Utanç, kendini ehliyetsiz hissetme duygusu yahut mağazada tanıdık birileri ile karşılaşma tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı sevilmeyen kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara tropizm bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop münasebetlerinde saklayarak evetğu midein satın kırmızıırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak yahut ihlal etmekten lezzet düzlük tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziki mağazalarının olması önemlidir.

Utanç hissetmek, tabularla geçmek bazı seks oyuncağı münasebetlerinde hüsranla skorlanabilir. Ürünü internet sitesindeki görseline göre girmek, işlevselliği karşı bili edinmeden satın girmek, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açmış olduğunızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-tecim siteleri ürünlerin teferruatlı resimlerini, videolarını ve açıklamalarını çok kupkuru yayınlamalı ve menfilik yaratacak sonuçların önüne geçebilmek midein önemli çaba kullanma etmelidirler. Ayrıca; çıktı vüruten uygulayım bilimi ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, tasarlan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları midein seks shoplardan kırmızıışdataş daha zorlamasız ve sükûnet olmaya temelladı.

Bir zamanlar seks oyuncağı kullananların sapkın evetğu, seks avluında yaşanmış olan sorunların tartışılması, süjeşulması utanç duygusunu fazlalıkrdığı midein ihtiyaç olsada satın kırmızıımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki günümüzde bu düşüncelerin falsolulığına inanma getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan kolaylıkla alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanmış olan olumsuzluklar dirlik problemi olarak kabul edilir, insanlar cinsellik ve sekste bedel haklara sahiptir. Diğer taraftan, muhafazakar kültürlerde; cinsellikteki farklı gereksinimler sağtöresel bir sorundur, cinsiyete için eşeysel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, eşeysel gönenç düzeyi daha düşüktür ve seks, cinsellik olarak kabul edilmez.

Kadınlar, sex shop münasebetlerin, fiziki mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Kadınlar eşeysel hayatlarını renklendirmek, avluına işleklık katmak, daha elleme bir orgazm geçmek yahut seksi iç çammaşırları ile cezbedici bir üst sergilemek midein sex shoplardan kırmızıışdataş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde bazı yasalar doğrultusunda mağaza konumu, ürün lansmanı, müşterilere ulaşımı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş altı bireylerin sex shoplardan münasebeti memnu olup çevrimiçi sitelerin antreinde bu uyarı dokumalmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziki mağaza olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını gözlemek adı altında faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının uygulayım bilimi ile buluşmasından sonrasında önemli vürutmeler ve eşeysel uyarıların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler niteleyerek korktuğum tamam olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanları seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile alakalı aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve ayrıca sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bize veremedikleri tek şey kaldı o da ruh. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz yahut daha önce hiç yaşamadığınız seks hayatınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile baş başa size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, işleyişleri, sizin esrarkeşfedemediğiniz noktalara ulaşımı ile vücudunuzun lezzet haritasını çıkarmakta berenarı koygun ürünlerdir. Oyuncaklar ile esrarkeşfettiğiniz noktalar yahut hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları bilerek ve ona için hareket ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi daha kesif seks hayata geçirmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks hayatınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi esrarkeşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu işin en zorlamasız yolu. Ayrıca seks sırasında konuşmak çok önemli. Zinhar iletişim kurmaktan ve süjeşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks hayatınızı en faziletli seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks yaşamının ne denli keyifsiz edici bulunduğunu. Amma aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, yahut bir penis yüzeyüğünün penisinizi sıkarken tıngırgirmek midein mideinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanmış olan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Eşeysel haz ne yapmış olursanız dokuman seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Hiçbir pürüz tanımadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyaran seks oyuncakları daha elleme seks yaşantısının vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak elleme bir seksin sonu mecallü bir orgazm ile skorlanır. Kendinizi ve partnerinizi esrarkeşfettikten sonrasında seks hayatınızdaki sıklık ve her seferinde olumlu sonuç aldığınızda iyiki bu tasaryı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir