MedreseRadyo Risale i Nur

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine hız kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo neşriyatı ve çeşitli dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı baştan aşağı hakkındalayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kadar bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta bakım veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kadar tatbikat marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Hatta internet sitesi üzerinden müteallik taksimmleri görüşme ederek ücretsiz şekilde bakım alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin ABD, Avrupa, Asya kadar bir çok kıtada tatbikat üzerinden neşriyat karşılayıcı tatbikat günlük yüzlerce saat dinlenerek mevzi simaünde İslamiyet’in elan hızlı tanınmasına vasıtalık ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla bünyelarak insanlara ulaştırılması ihmal edilmiyor. Sizde memleket dışında yaşayan benzeyen arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını tavsiye ederek onlara bu mevzuda yardımcı olabilirsiniz.

Hatta MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile müteallik videolar yayınlar yaparak memleket dışında bir çok insanoğlunun İslamı teşhis noktasında bir köprü vazifesi bünyeyor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epeyce hanek ettiriyor. Eserin bu denli çarpıcı olduğu bilinmiş olduğu için tatbikat ve vesair dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek veya koşmak isterseniz sağlam MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça hanek ettiren tatbikat bayağı görülmeye kadir. İnternet sitesi baştan aşağı hareketli uyuma iye ve bir çok yabancı dilde bakım verdiği için sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Doğrusu hali hazırda internet sitesi kadimî geliştirilmekte ve kullanıma elan normal bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size ünlü risale i nur çaldatmaışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan ses sanat erimız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir sanatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde aldatmaıyoruz. İspanyolca ünlü risale i nur’da ise gene bu şekilde en nitelikli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en hayırlı şekilde temsil edilmeye çaldatmaışılmaktadır.

Zaman içinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce âdemoğlu hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en hayırlı şekilde faydalanmaktadır. Doğrusu tatbikat marketlerden baktığınız gün uygulamanın benekının ve indirilme tenasüpının ne denli yüce olduğunu görebilirsiniz. Buda saymak oluyor ki MedreseRadyo uygulaması düzlükında bayağı tatlıca bir iş çıavratp insanlara en hayırlı şekilde bakım vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir